Lekarze

Dr Monika Omes-Kurowska

Dr Kornelia Stańczyk

Dr Bogusława Kurach-Feliksiak

Dr Monika Omes-Kurowska

Specjalista Stomatologii dziecięcej z wieloletnim stażem. Dyplom lekarza stomatologii uzyskała na Akademii Medycznej w Warszawie(obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej uzyskała na w/w Uczelni w Warszawie. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w renomowanych klinikach stomatologicznych w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów stomatologicznych i specjalizacyjnych. Zainteresowania-psychologia dziecięca Inne kwalifikacje: języki obce -angielski Prywatnie mama dwójki dzieci.

Dr Kornelia Stańczyk

Specjalista z ortodoncji. Dyplom lekarza stomatologii uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizacje z ortodoncji odbyła w Niemczech oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła staż specjalizacyjny zakończony egzaminem w Izbie Lekarskiej w Turyngii-Niemcy oraz na WUM. Kwalifikowany członek Międzynarodowego Towarzystwa Holistycznych Stomatologów GZM. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń Ortodontycznych. Z uwagi na holistyczne podejście do pacjenta w leczeniu chętnie stosuje metody bezekstrakcyjne, czyli bez konieczności usuwania zębów Inne kwalifikacje: języki obce-niemiecki, angielski –biegła znajomość w mowie i piśmie, włoski, francuski-średniozaawansowany

Dr Bogusława Kurach-Feliksiak

Specjalistka Stomatologii Dziecięcej, dyplom lekarza dentysty uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staż specjalizacyjny, zakończony egzaminem specjalizacyjnym w 2016, odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, stale podnoszące swoje kwalifikacje. Mama dwójki dzieci.


Dr Anna Leśniak

Dr Małgorzata Moś

Dr Anna Miłoszewska-Paluch

Dr Anna Leśniak

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na wydziale lekarsko - dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w roku 2014. Największą satysfakcję daje mi praca z dziećmi, dlatego właśnie z tą dziedziną stomatologii wiążę zawodową przyszłość. Rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i konferencjach oraz opierając się na najnowszej literaturze. Moim priorytetem jest jak najlepsze samopoczucie małych pacjentów podczas leczenia, ponieważ wiem jak ważne dla zdrowia jamy ustnej w przyszłości są dziecięce doświadczenia. Prywatnie jestem mamą synka.

Dr Małgorzata Moś

Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Posiada specjalizację ze stomatologii dziecięcej. Specjalizuje się w leczeniu dzieci zarówno w sedacji wziewnej jak i znieczuleniu ogólnym. Stale dbając o swój rozwój, jest uczestniczką licznych kursów z zakresu stomatologii dziecięcej i psychologicznego podejścia do małego pacjenta.

Dr Anna Miłoszewska-Paluch

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyła staż na Uniwersytecie Claude Bernarde w Lyonie. Obecnie odbywa specjalizację ze stomatologii dziecięcej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Praca z dziećmi jest jej pasją. W leczeniu małych pacjentów wykorzystuje najnowsze dostępne techniki lecznicze zdobywane na licznych polskich i zagranicznych kursach. Zawsze stara się aby wizyta była nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością dla młodego podopiecznego. W trakcie leczenia wykorzystuje najnowsze techniki znieczuleń, dzięki temu jej mali podopieczni odczuwają duży komfort przy zachowanym maksymalnym bezpieczeństwie.


Dr Anna Kochańska

Dr Anna Kochańska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach, by móc zaoferować swoim pacjentom zabiegi zgodne ze światowymi standardami. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Największe znaczenia dla dzieci ma pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym i leczenie w przyjaznej atmosferze. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z małym pacjentem i rodzicami przez co leczenie zębów staje się przyjemnością. W przypadku zrażenia się dziecka do wcześniejszego leczenia stomatologicznego stara się na nowo odbudować zaufanie do lekarza. Zawsze uśmiechnięta i gotowa udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.


Asystentka Stomatologiczna

Paulina Skarbińska

Paulina Skarbińska

Asystentka StomatologicznaPracownicy recepcji

Justyna Pachacz

Justyna Pachacz

Pracownik recepcjiSubscribe To Our Newsletter