O Nas

Witaj w Dentolandii

Gabinet powstał z myślą o stworzeniu miejsca, w którym mogą leczyć się dzieci. Miejscem przyjaznym, profesjonalnym i z najwyższej klasy specjalistami stomatologii dziecięcej, ortodoncji i chirurgii. Tu każdy sprzęt, materiał stomatologiczny jest przystosowany dla dzieci w każdym wieku. Główny cel jaki sobie postawiliśmy to aby Nasze dzieci nie były „przy okazji” naszej wizyty u dentysty – kontrolowane. W DENTOLANDII to Nasze pociechy mogą korzystać z profesjonalnych przeglądów i mieć zastosowane specjalistyczne materiały bezpieczne dla dzieci.

Nasi specjaliści stomatologii dziecięcej i ortodoncji dołożą wszelkich starań aby nasze Dzieci były dobrze zdiagnozowane, wyleczone i aby z wielką przyjemnością wracały do Naszego gabinetu. Serdecznie zapraszamy!

DENTOLANDIA W Warszawie

Przy Ul. Anny German 3 lok 3,

01-794 Warszawa

Umów Wizytę

Telefon: (+48) 510 106 132

Email: gabinet@dentolandia.net

img
Nowoczesna Stomatologia

Dla Najmłodszych

W naszym gabinecie zarówno sprzęt stomatologiczny jak i diagnostyczny jest przystosowany dla dzieci, a nasi specjaliści są szkoleni, aby dziecko po pierwszej wizycie miało pozytywne wspomnienia i chęć odwiedzenia placówki kolejny raz.

img
Wizyta Adaptacyjna

Dla komfortu Twojego i dziecka.

Gabinet ma inny wystrój i różni się od tradycyjnego, dzięki czemu dzieci czuja się bezpieczniej. Rodzice natomiast zostaną poinformowani o stanie ząbków swoich pociech, zapoznają się z planem leczenia dobranym indywidualnie dla każdego dziecka i będą mogli podjąć decyzje o leczeniu.

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii dziecięcej.

Oferując naszym małym pacjentom cały szereg zabiegów dentystycznych dostosowanych do ich wieku i potrzeb.

img

Profilaktyka

Profilaktyka to szereg dzialań mających na celu weliminowanie próchnicy. wielokierunkowe działania profilaktyczne prowadzone wraz z leczeniem stomatologicznym pozwolą osiągnąć cel jakim są zdrowe zęby naszych Pociech.

Żywienie
Higiena
Fluoryzacja
Lakowanie
Profilaktyka ortodontyczna
img

Nowy Gabinet

Zapraszamy Państwa do naszej nowej lokalizacji na ulicę Anny German 3 lok 3, Warszawa 01-794.