Joanna Stabryła

Dr n. med. Joanna Stabryła
Lekarz - Dentysta, Specjalista Ortodoncji
  • KWALIFIKACJE
    Doktor Nauk Medycznych, Specjalista Ortodoncji
  • WYKSZTAŁCENIE
    Absotwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2017 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalistyczny z Ortodoncji zdobywając tytuł Specjalisty Ortodoncji. W 2019 roku obroniła pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i zdobyła tytuł Doktora Nauk Medycznych.
  • DOŚWIADCZENIE
    Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego ( European Orthodontic Society).

Dr Anna Kochańska

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2013 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie ortodoncji w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje jako asystent.

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2013 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie ortodoncji w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje jako asystent. W 2017 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalistyczny z Ortodoncji zdobywając tytuł Specjalisty Ortodoncji. W 2019 roku obroniła pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i zdobyła tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego ( European Orthodontic Society). Aktywnie uczestniczy w licznych kursach i kongresach ortodontycznych. Jest autorem wielu prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach.

Masz pytania do Pani Doktor?

Napisz do Nas!